Mi a jó a létben? Nem a lét benn. Órákat bent vagyok, vagy ok az, ha az akarok lenni, aki akar? Ok. Gyorsan csak létezem, mert a lét elem, lételem.
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba