Kiss Tamás: Nekem nincs stílusom… (A festészet felkent kritikusainak)
Nincs stílusom, mert már csecsemősen pofán vertem /
A kongó edényeket, melyeket biliként elém helyeztek
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba