Oláh Károly: [fájdalommal és szomorúsággal írok..]
fájdalommal és szomorúsággal írok /
köpök tintával feketét /
mert gyerekek sírnak és halnak /
a kibaszott szörnyű háborúért…
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba