Juhász Zsuzsanna: Ha lenne

Lassan már nem kapunk érte semmit. A nagy tisztességünkért, a becsületességünkért, földön, vízen, levegőben.             Istenem, mekkora evolúciós barmok, becsapottak vagyunk. Pedig valaha érdemes volt, érdemes minden szabályt, írott és íratlan törvényt betartani. Cserébe azért, hogy gyerekként, betegként, öregként se fogunk éhen halni, fagytalan hajlék nélkül maradni.             Egyszer, valamikor még érdemes volt. Szabályokat követni, … Bővebben: Juhász Zsuzsanna: Ha lenne