Ocsovai Ferenc: Á, dehogy

Ocsovai Ferenc Á, dehogy Kár most már azon filozofálni (vagy a tévé előtt, a híreket hallgatva kocsmafilozofálni), ki volt a hibás; hogy sokan nem mentünk el szavazni és tüntetni, mert minek, mert nem érdekelt minket, mert úgyis olyan jólétben úszkáltunk vagy legalábbis elviselhető volt az élet, ezért csöndben, szép lassan hagytuk, hogy a fejünkre nőjenek … Bővebben: Ocsovai Ferenc: Á, dehogy