Aranyi László …a bolondokházában íródott… Jééé… Az alábbi is a bolondokházában íródott… (Régi szép idők…) Több változata készült, megtisztítottam a harsogó horror-kliséktől, próbáltam szétrobbantani a rám amúgy nem jellemző zárt formát, de végül úgy döntöttem,…