Itt nyugszik egy mindig nyughatatlan, / Kinek a föld, - mára, könnyű paplan. / Most is azon ábrándozik, - ott lenn, - / Hogy miként és hogyan támadjon fel?!
„Ha lehetne visszavenni,Lehetne-é visszaadniA napokat kik lementek?” (Szép Ernő) Ha visszaadnám a régi, megélt napokat, szilánk momentumokat, az élet apró pihéit dobnám el magamtól. Különféle illatokat, lágy mozdulatokat, apró csodákat, amelyekhez még látás sem kell,…