felkeltem
abból az ágyból.
Pedig kötelek
és szegecsek
tartottak fogva.
Bezárva léteztem,
egy zárt koponya-
rendszerben.
Csak szeretet
nélküli magány
voltam.
Hold kelték,
nappalok hiánya,
csak magam
ostromában
túlélni volt a cél.
Ódor Bendegúz verse legutóbb a Szöveten:
Discover more from SzövetIrodalom
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
